Na uroczystej ceremonii w Białymstoku, nadinspektor Kamil Borkowski zakończył swoją służbę jako Komendant Wojewódzki Policji, zamykając tym samym ważny rozdział w historii podlaskiej policji. Jego kadencja przypadła na okres, który okazał się wyjątkowo korzystny...
Czytaj dalej
1 minuta
