Zmiany w programie radiowym z uwzględnieniem informacji i propozycji na wolny czas

W lokalnym programie radiowym będzie można usłyszeć nieco mniej audycji, jednak nadal będziemy na bieżąco przekazywać wiadomości z regionu, kraju oraz ze świata. Naszym celem jest dostarczanie aktualnych informacji o wydarzeniach z różnych dziedzin.

Oczywiście, nie zapomnimy o prezentowaniu najświeższej prognozy pogody, istotnych wiadomości dla kierowców, a także dla osób, które zamierzają aktywnie oraz kulturalnie spędzić swój wolny czas. W ramach tego tematu będziemy podsuwać sugestie dotyczące atrakcyjnych miejsc na wakacje oraz porady, jak podróżować ekonomicznie i mądrze.

Wśród nowości, które zaprezentujemy na naszej antenie, warto zwrócić uwagę na cykl pt. „Kryminalne zagadki Podlasia”. Ponadto, zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych przez nasze radio – jeden z nich to „Podlaskie To Tu”. Drugim konkuresem będzie fotokonkurs pod tytułem „Powrót z przeszłości”. Jego zadanie polega na odnalezieniu starego zdjęcia z wakacji i wykonaniu współczesnej fotografii inspirowanej tym dawnym wspomnieniem.

Zapraszamy do uważnego śledzenia naszego programu radiowego, aby być na bieżąco z ważnymi informacjami oraz ciekawymi propozycjami spędzania wolnego czasu, zarówno dla aktywnych, jak i miłośników kultury.