Trendy w obrączkach ślubnych: klasyka i nowe technologie

Obrączki ślubne to biżuteria na całe życie. Ważne, aby wybierać ją starannie i z rozmysłem. W wyborze warto uwzględnić cechy, które są dla obrączek szczególnie istotne.

Materiał – złoto żółte i białe to najczęściej wybierany surowiec. Coraz większą popularność zyskują wśród Klientów obrączki z różowego złota ze względu na piękny, a także intrygujący odcień, który nadaje biżuterii wyjątkowego uroku.

Powierzchnia i struktura – błyszczące lub matowe, jednokolorowe lub połączenia dwóch, trzech kolorów oraz możliwość zastosowania ciekawych kombinacji sprawi ze obrączki staną się unikatowym dodatkiem (np. matowo-polerowane obrączki z białego i żółtego złota).

Grawerunki i zdobienia – od dyskretnych i delikatnych motywów, aż po wypełnienie całej powierzchni obrączki. Wzory geometryczne, roślinne, symbole, znaki czy nacięcia mogą w efektowny sposób ozdobić każdą obrączkę.

Kamienie szlachetne – obok najpopularniejszych białych diamentów, warto zwrócić uwagę na czarne diamenty, które tworzą niezwykle wyrazisty kontrast z lśniącą powierzchnią polerowanego złota. Szczególnych akcentów kolorystycznych mogą dodać również kamienie takie jak szafiry, rubiny czy szmaragdy.

Wybór obrączek ślubnych potrafi być skomplikowany, a kreatywność jubilera w połączeniu z nowoczesną technologią sprawiają, że możliwości personalizowania wymarzonych obrączek są ogromne. Dlatego też ostateczną decyzję warto skonsultować z dobrą i doświadczoną firmą jubilerską. Dzięki temu wybrane obrączki będą spełniały oczekiwania Klienta zarówno pod kątem jakości, jaki i pięknego wyglądu.

RS Jubiler Pracownia Złotnicza Radosław Świeńciński
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6a/23,
15-888 Białystok
692 663 334