Spotkanie Lowlanders Białystok z Warsaw Eagles oraz piknik rodzinny na Stadionie Miejskim

10 czerwca, w sobotę, drużyna Lowlanders Białystok zmierzy się z Warsaw Eagles na głównej płycie Stadionu Miejskiego w ramach Polskiej Futbol Ligi. W sezonie zasadniczym, Lowlandersi doznali tylko jednej porażki, a ich rywalem był właśnie zespół Warsaw Eagles. Przed tym emocjonującym meczem odbędzie się również rodzinny piknik.

Mecz pomiędzy drużynami Lowlanders Białystok i Warsaw Eagles planowany jest na sobotę, 10 czerwca o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim. Jednak już od 14:30 uczestnicy będą mogli także wziąć udział w rodzinnych atrakcjach podczas pikniku.

Tomasz Zubrycki, wiceprezes Lowlanders Białystok, wspomina ubiegłoroczne spotkanie na Stadionie Miejskim jako historyczne wydarzenie dla drużyny, które zgromadziło ponad 2500 osób i oferowało liczne atrakcje. Koszt organizacji takiego meczu wyniósł około 45 tysięcy złotych, lecz zdaniem Zubryckiego było warto zainwestować te środki. W bieżącym roku wydarzenie odbędzie się na mniejszą skalę, z ograniczoną liczbą biletowanych miejsc. Celem organizatorów jest zapełnienie całego sektora na 999 widzów, a wiceprezes drużyny wyraża nadzieję, że uda się to osiągnąć.