Remis Jagiellonii Białystok w pierwszym meczu rundy wiosennej PKO BP Ekstraklasy

Na inaugurację rundy wiosennej PKO BP Ekstraklasy drużyna Jagiellonii Białystok podejmowała na wyjeździe drużynę Piasta Gliwice. Wyjazd do Gliwic okazał się dość średni. Białostoczanie nie przegrali, ale też nie odnieśli zwycięstwa. Można się więc domyśleć, że mecz zakończył się rezultatem remisowym. W meczu padł rezultat 1:1.

Wyjazd Jagiellonii Białystok w pierwszej kolejce rundy wiosennej PKO BP Ekstraklasy

Mecz pomiędzy Piastem Gliwice a Jagiellonią Białystok miał być dość emocjonujący. W końcu obie ekipy w tabeli nie zajmują zbyt wysokiego miejsca i muszą bić się o to, aby spokojnie utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej. A jak wiadomo zarówno kibice, jak i wszyscy związani z obydwoma klubami mają na pewno o wiele większe oczekiwania do swoich zespołów.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Obie bramki padły w drugiej połowie. Pierwszego gola w tym meczu zdobył zawodnik Jagiellonii Białystok, a dokładniej Wojciech Łaski. Bramka padła w 61. minucie. Zawodnicy gospodarzy nie czekali długo na doprowadzenie do wyrównania. Już w 68. minucie gola wyrównującego zdobył Kamil Wilczek. Stąd też mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1.