W okolicach Jeżewa doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem prezesa PSL w powiecie łomżyńskim

W niedzielnych godzinach porannych (dnia 29 stycznia) doszło do tragicznego wypadku drogowego na trasie S8 Warszawa-Białystok. Według pierwszych ustaleń funkcjonariuszy wiadomo, że samochód marki Porsche wjechał w tył naczepy samochodu ciężarowego. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby, które podróżowały samochodem osobowym.

Prezes PSL w powiecie łomżyńskim wśród ofiar wypadku drogowego

Jedną z trzech osób, które straciły życie w tym wypadku drogowym jest Tomasz Jakacki, a więc prezes Polskiego Stronnictwa jeśli chodzi o powiat łomżyński. Wszystkie trzy ofiary pochodziły z województwa podlaskiego. Wiadomo, że wśród ofiar są trzej mężczyźni w wieku 28, 35 i 36 lat. Mowa o mieszkańcach powiatów białostockiego i łomżyńskiego.

Według pierwszych ustaleń funkcjonariuszy policji wiadomo, że samochód, w którym jechali mężczyźni wjechał w tym naczepy samochodu ciężarowego. Wypadek miał miejsce na trasie S8 Warszawa-Białystok na wysokości miejscowości Sikory Pawłowięta. Jak podała policja, mężczyźni z samochodu marki Porsche nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Dokładne przyczyny wypadku na razie nie są znane. Sprawą zajęła się prokuratura. Ruch na tym odcinku trasy S8 został przywrócony dopiero po ośmiu godzinach.