Przez kilka dni wspólnie uczestniczyli w libacji alkoholowej. Jeden z nich został ranny

W ostatnich dniach policjanci interweniowali w jednym z mieszkań, w którym odbywała się kilkudniowa libacja alkoholowa. Funkcjonariusze policji otrzymali zawiadomienie o zaatakowaniu jednego z mężczyzn, który tam się znajdował. Policjanci postanowili pojechać na miejsce i przyjrzeć się sprawie.

Zaatakowany przez jednego z uczestników libacji alkoholowej

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali wiele osób, które uczestniczyły w libacji alkoholowej. Wszyscy znajdujący się tam ludzie byli nietrzeźwi. Znajdował się tam też ranny i zakrwawiony mężczyzna, który został zaatakowany.

Na początku wszyscy domownicy uczestniczący we wspólnej libacji alkoholowej twierdzili, że mężczyzna został zaatakowany przez nieznanego sprawcę na klatce schodowej. Policja jednak po ustaleniu faktów stwierdziła, że jest to nieprawda, a mężczyzna został zaatakowany przez jednego z uczestników wspólnej libacji alkoholowej. Sprawcą okazał się 45-letni mężczyzna. Usłyszał on już zarzut w tej sprawie, a niedługo odpowie za przestępstwo. Warto dodać, że otrzymał on także zakaz zbliżania się do osoby pokrzywdzonej.