Otwarcie Dni Miasta Białegostoku 23 czerwca z mnóstwem atrakcji

23 czerwca ruszają Dni Miasta Białegostoku, a przez cały weekend mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach, takich jak koncerty, wystawy, warsztaty i miejska potańcówka. W związku z tymi imprezami, w centrum miasta nastąpią czasowe ograniczenia w ruchu drogowym oraz zmiany tras autobusów komunikacji miejskiej.

W tegorocznych obchodach Dni Miasta Białegostoku organizatorzy przygotowali wiele emocjonujących wydarzeń dla mieszkańców niezależnie od ich wieku. Jednym z głównych punktów programu są plenerowe koncerty na Rynku Kościuszki. Już dziś, 23 czerwca, wystąpią na scenie Blanka, Viki Gabor, LemOn i Michał Szpak, a koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Następnie, w sobotę 24 czerwca odbędzie się kolejny koncert pod tytułem „To co dał nam świat”, z udziałem Mileny Lange, Anny Jurksztowicz, Janusza Radka i Sławka Uniatowskiego oraz towarzyszeniu Warsaw Impressione Orchestra. Całość poprowadzi Laura Łącz, a początek koncertu zaplanowany jest na godzinę 20:00.

W trakcie obchodów Dni Miasta Białegostoku, w dniu 25 czerwca odbędzie się również miejska potańcówka. Impreza ta zostanie zorganizowana pod parasolami przy ulicy Kilińskiego i potrwa od godziny 17:00 do 21:30. To doskonała okazja dla wszystkich białostoczan, aby wspólnie świętować i dobrze się bawić.