XXVIII Ogólnopolskie Dni Truskawki w Korycinie – atrakcje dla każdego

Ogólnopolskie Dni Truskawki, które odbywają się w Korycinie, co roku przyciągają tłumy mieszkańców okolicznych miejscowości oraz turystów. Aktualnie trwa już XXVIII edycja tego popularnego wydarzenia.

Już od samego rana nad zalewem w Korycinie można obserwować emocjonujące rywalizacje sportowe – VII Błotna Liga Mistrzów. Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się o godzinie 16:00.

Po południu, dokładnie o godzinie 13:00, nad korycińskim zalewem wystartuje rodzinny festyn, na którym nie zabraknie różnorodnych zabaw oraz konkursów związanych z truskawkami. Dodatkowo, dla spragnionych emocji uczestników imprezy przygotowano wesołe miasteczko.

Głównym punktem tegorocznej edycji Ogólnopolskich Dni Truskawki będzie Wielka Bitwa Truskawkowa Korycin – reszta świata, która rozpocznie się o godzinie 17:00. To niecodzienne, a zarazem widowiskowe wydarzenie na pewno dostarczy uczestnikom mnóstwo radości i niezapomnianych wspomnień.

Wielbicieli muzyki z pewnością ucieszy informacja, że o godzinie 21:00 wystąpi zespół Kombi Łosowski, który będzie gwiazdą wieczoru. To doskonałe zakończenie dnia pełnego atrakcji i wrażeń dla osób w każdym wieku.