Los na chybił-trafił odmienia życie szczęśliwego zwycięzcy lotto – Białystok dołącza po raz 21. do klubu milionerów Lotto

Dzięki jednemu, pozornie zwykłemu losowi na chybił-trafił, niespodziewanie doszło do przemiany w życiu jego posiadacza – stał się on nowym milionerem. To dokładnie taki scenariusz miał miejsce podczas ostatniego losowania gry liczbowej Lotto. Białystok, znany polski miasto, miało okazję świętować swoje włączenie do elitarnego klubu miast, które już 21 razy mogły pochwalić się główną wygraną w tej popularnej grze.

Wszystko to stało się możliwe dzięki pojedynczemu losowi, który został nabyty w jednym z punktów sprzedaży biletów na ulicy Wysockiego w Białymstoku. Dzięki temu, komuś udało się zgarnąć imponującą sumę blisko 9,5 miliona złotych.

Losowanie odbyło się 30 stycznia i to właśnie wtedy okazało się, że szczęśliwe numery to 6, 7, 32, 40, 43 oraz 49. Te sześć liczb odmieniło życie jednej osoby, która pewnego dnia postanowiła sprawdzić swoje szczęście i zakupić los Lotto.