Jakie szkła do okularów? Twoje oczy powiedzą prawdę!

 

Wybór odpowiednich soczewek do okularów to zagadnienie o wiele bardziej skomplikowane, niż sądzi większość ludzi. Na dioptriach temat wcale się nie kończy, a w zasadzie dopiero się zaczyna!

 

 

Głębia ostrości, przepuszczalność światła, ogniskowa…

 

Parametrów szkieł okularowych jest naprawdę sporo. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ oko jest niezwykle złożonym narządem i dziś wiemy na jego temat z pewnością o wiele więcej, niż jeszcze pół wieku temu. W salonie OPTYKA & OKULISTYKA w Białymstoku można wykonać na miejscu precyzyjne badanie wzroku, na podstawie którego zostaną dobrane indywidualnie wszystkie parametry soczewek. Ale istnieje także (i to stale rosnąca!) grupa Pacjentów wymagających jeszcze bardziej wyspecjalizowanych szkieł – progresywnych, a więc przeznaczonych zarówno do dali, jak i do bliży.

 

Szkła Rodenstock – soczewki progresywne dla każdych oczu!

 

W zależności od stopnia wady wzroku można dopasować odpowiednie szkła Rodenstock z jednej spośród czterech grup:

 

l  Progressiv Life,

l  Progressiv B.I.G. EXACT TM,

l  Multigressiv B.I.G. EXACT TM,

l  Impression B.I.G. EXACT TM.

 

To oznacza, że każdorazowo uzyskujemy płynność przejścia z dali do bliży, bez zmęczenia, bez zawrotów głowy i z maksymalnym polem widzenia. Oferowane przez salon OPTYKA & OKULISTYKA soczewki Rodenstock należą do ścisłej światowej czołówki, jeśli chodzi o zaawansowane osiągnięcia w dziedzinie optyki okularowej. Zainteresowane osoby mogą liczyć na szczegółowe informacje, kontaktując się bezpośrednio z salonem.

Salon Optyka&Okulistyka:

Transportowa 2b/lok. 5, 15-399 Białystok

Pon-Pt 10:00-18:00, Sob 10:00-14:00

+48 577 737 890

[email protected]

https://optykaokulistyka.pl/