Białystok żegna lato

Jeżeli nie masz planów na najbliższą sobotę, warto zainteresować się wizytą w Białymstoku. Tak się składa, że w przyszłą sobotę czeka nas festyn rodzinny – tematem tego festynu jest pożegnanie się z latem.

Co możemy powiedzieć o szczegółach?

Przede wszystkim należy podkreślić, że miejscem wydarzenia jest Park Antoniuk przy ul. Wierzbowej. Początek imprezy (jeśli tak można powiedzieć) zaplanowano na godz. 12:00. Wiemy też, że koniec festynu ma nastąpić o 17:00. Jeśli zastanawiasz się nad propozycjami, musisz wiedzieć, że przygotowano liczne atrakcje. Oczywiście celem jest spełnienie oczekiwań młodszych i starszych.

Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że pożegnanie lata to nie wszystko, co należy mieć na uwadze. Krótko mówiąc, znaczenie ma także integracja rodzin. Dobrze też uwzględnić, że oferta dzieli się na atrakcje i darmowy poczęstunek – przez poczęstunek należy rozumieć lody i jabłka.

Wypada jeszcze odnotować, że w czasie wydarzenia działać będzie stoisko poświęcone Narodowemu Spisowi Powszechnemu Ludności i Mieszkań.