Zarzuty znęcania się dla rodziców nad 4-miesięczną córką, która trafiła na SOR

Prokuratura zawnioskowała do sądu w Białymstoku o areszt dla 37-letniego mężczyzny oraz o areszt dla 36-letniej kobiety. Wniosek o areszt dla mężczyzny został zaakceptowany, z kolei wniosek o areszt dla kobiety odrzucony. Ojciec 4-miesięcznej dziewczynki, która trafiła na SOR z obrażeniami ciała i głowy, trafił do aresztu.

Nowe informacje w sprawie 4-miesięcznej dziewczynki, która trafiła na SOR

Zebrany materiał dowodowy w sprawie dziewczynki, która trafiła na SOR w Wielki Czwartek pozwolił prokuratorze na wystosowanie wniosku o areszt dla rodziców dziecka. Przypomnijmy, że w artykule tutaj pisaliśmy już o tej sprawie. Lekarze podejrzewali, że obrażenia ciała mogły wskazywać na pobicie dziecka. Do szpitala zostali wezwani policjanci, aby wyjaśnić tę sprawę. Okazało się, że policja rzeczywiście zebrała na tyle dużo dowodów w sprawie, że można było zawnioskować o areszt dla rodziców.

Według udzielonych informacji przez szefa Prokuratury Rejonowej Białystok-Północ, obrażenia na ciele i głowie dziecka wskazują na pobicie. 4-miesięczna dziewczynka na ciele ma wiele siniaków, złamań, także w okolicach głowy. Rodzice dziecka nie przyznali się do zarzutów. Ich drugie, 4-letnie dziecko trafiło do Pogotowia Ratunkowego.