Tajemniczy Ogród jako temat przewodni nowej edycji Podlaskiego Śniadania Mistrzów

Podlaskie Śniadanie Mistrzów to impreza cykliczna, która stała się ważnym elementem kulturalnym naszego miasta. W bieżącym roku odbędzie się ona jako część Dni Białegostoku, a jej głównym motywem przewodnim będzie „Tajemniczy Ogród”.

W trakcie wydarzenia organizatorzy przygotowali 30 stoisk z różnorodnym jedzeniem, ale to jeszcze nie wszystko. Przewidziano również strefy rekreacyjne, sportowe oraz muzyczne, które mają zapewnić uczestnikom rozrywkę na najwyższym poziomie. Podczas tej imprezy można spróbować najlepszych potraw serwowanych przez restauracje z regionu, skosztować słodkich wypieków, degustować wspaniałą kawę i zaopatrzyć się w wyjątkowe produkty regionalne, charakterystyczne dla województwa podlaskiego.

Niepowtarzalny, sielski nastrój tego wydarzenia tworzy parkowa sceneria otaczająca stoiska z jedzeniem oraz delikatna muzyka wprowadzająca w tło. Uczestnicy będą mogli także korzystać ze strefy wypoczynku wyposażonej w leżaki, a także zrelaksować się w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw i edukacji dla dzieci. Dzięki tym elementom, każdy odwiedzający Podlaskie Śniadanie Mistrzów w ramach Dni Białegostoku będzie mógł cieszyć się nie tylko smakowitym jedzeniem, ale również spędzić czas w przyjemnej atmosferze i świetnie się bawić.