Śmiertelny wypadek na ulicy osiedlowej w Białymstoku

W Białymstoku doszło do tragicznego zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniosła starsza kobieta. Na jednej z ulic osiedlowych kierowca śmieciarki potrącił ją śmiertelnie. Sprawą zajmuje się obecnie prokuratura, która bada okoliczności tego smutnego wydarzenia.

Tragiczny wypadek miał miejsce we wtorek (20.06) o godzinie 8:46 na ulicy Bema 89b. Informacja o zdarzeniu dotarła do policji, która natychmiast rozpoczęła działania. Pierwsze ustalenia wskazują, że odpowiedzialny za potrącenie był 40-letni kierujący mercedesem. Mężczyzna cofając pojazd na drodze osiedlowej, przypadkowo uderzył przechodzącą tam kobietę. Nieszczęsna 94-latka niestety nie przeżyła tego potrącenia – informuje Agnieszka Skwierczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Badanie przeprowadzone przez funkcjonariuszy za pomocą alkomatu wykazało, że mężczyzna był trzeźwy w chwili zdarzenia. Teraz, pod nadzorem prokuratury, policja intensywnie pracuje nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku. Wszystkie aspekty są badane, aby dojść do prawdy i ustalić odpowiedzialność za śmierć starszej kobiety.