Rozbudowa sieci PSS Społem Białystok: nowy sklep i bar na Słonecznym Stoku

W Białymstoku ruszyła budowa nowego sklepu oraz baru pod szyldem PSS Społem Białystok. Inwestycja ta dotyczy ulicy Stromej, która znajduje się na osiedlu Słoneczny Stok. W tych miejscach powstaje obecnie kolejny punkt handlowo-gastronomiczny tej popularnej sieci.

Nowo powstające obiekty będą miały łącznie niemal 2000 metrów kwadratowych powierzchni. Przy czym sam supermarket będzie miał prawie 600 metrów kwadratowych powierzchni sprzedażowej. Tym samym, będzie to ważne uzupełnienie dla lokalnej społeczności.

Za sklepem planowane jest miejsce na bar Białostockiej Gastronomii. To już następna po lokalizacjach na ulicach Piastowskiej, Pogodnej i Hugona Kołłątaja placówka gastronomiczna marki w Białymstoku. Powierzchnia baru wyniesie około 200 metrów kwadratowych, a liczba miejsc siedzących przekroczy 60.

Będzie też okienko „drive”, które cieszy się dużą popularnością wśród klientów korzystających z samochodów. To praktyczne rozwiązanie usprawnia zakupy i cieszy się rosnącym zainteresowaniem.

PSS Społem Białystok informuje, że postępy w budowie będzie można śledzić na bieżąco za pośrednictwem platform społecznościowych. To ciekawy sposób na utrzymanie kontaktu z lokalną społecznością.

PSS Społem Białystok to sieć sklepów detalicznych, której większość stanowią supermarkety o łącznej powierzchni ponad 17 000 metrów kwadratowych. Każdy sklep oferuje bogaty asortyment – ponad 10 000 różnych pozycji, z przewagą produktów świeżych i własnej produkcji. Firma posiada również sklepy specjalistyczne, takie jak dom handlowy Central z Salonem Eleganza oraz sklepy z artykułami gospodarstwa domowego i wędlinami.