Problem z wodnym placem zabaw

Nie tak dawno (17 lipca) otwarto wodny plac zabaw. Plac ten zlokalizowano w Parku Konstytucji 3 Maja i co by nie mówić, dzieciaki są po prostu szczęśliwe. Niemniej jednak teraz pojawia się problem, który koniecznie trzeba rozwiązać.

O co chodzi?

Mówiąc najprostszym językiem, wodny plac zabaw wymaga specjalnej troski i miasto chyba nie jest na to przygotowane. Taki wniosek można wysnuć stąd, że pojawiło się zamówienie na usługę konserwacji i utrzymania miejsca. Czas na składanie ofert upływa w piątek (17 września).

O potrzebnych pracach możemy rozmawiać stosunkowo długo – wystarczy wziąć pod uwagę choćby bieżący nadzór. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym sporo osób na pojęcia, jak wiele zadań oznacza taki nadzór. Warto też spojrzeć na temat pod kątem pogody – kalendarzowe lato dobiega już do końca i co za tym idzie, niedługo zacznie się jesień. Z jednej strony to mniej więcej 3 miesiące do zimy, a z drugiej trzeba już myśleć o najzimniejszych miesiącach. Zresztą dokładny plan zakłada, że zabawa będzie możliwa do końca października. Do tego należy uwzględnić, że temperatura poniżej 4 stopni Celsjusza oznacza konieczność wyłączenia urządzeń.