Policja poszukuje sprawcę potrącenia na hulajnodze elektrycznej

W sobotę, dnia 25 marca na ulicy Akademickiej w Białymstoku doszło do potrącenia na chodniku. Sprawcą jest osoba, która poruszała się na hulajnodze elektrycznej. Zdarzenie miało miejsce mniej więcej w godzinach 10:40 – 11:00.

Uczestniczył w zdarzeniu drogowym i zbiegł z miejsca zdarzenia

Zdarzenie z udziałem osoby poruszającej się na hulajnodze elektrycznej było bardzo niebezpieczne. Sprawca zdarzenia wjechał w mężczyznę, który na rękach niósł półtoraroczne dziecko. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna wychodził z dzieckiem z budynku. Gdy weszli na chodnik, zostali potrąceni przez kierującego hulajnogą elektryczną. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń dziecko musiało zostać przetransportowane do szpitala.

Sprawę z udziałem kierowcy hulajnogi elektrycznej oraz mężczyzny z półtorarocznym dzieckiem na rękach, wyjaśniają funkcjonariusze policji z Komisariatu Policji I w Białymstoku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tym temacie proszone są o ich przekazanie. Kontakt możliwy jest poprzez Komisariat Policji I w Białymstoku lub przez inny najbliższy komisariat w okolicy. Można także skontaktować się poprzez numer alarmowy 112.