Niebezpieczny incydent z użyciem broni pneumatycznej

Jedno z liceów w Łomży stało się areną niepokojącego zdarzenia, kiedy to w poniedziałek jeden z uczniów został postrzelony z broni pneumatycznej przez innego studenta. Policja natychmiast podjęła działania, aby wyjaśnić szczegóły i okoliczności tego incydentu. Poszkodowany 15-letni chłopiec, został przetransportowany do szpitala, gdzie po usunięciu śrutu i opatrzeniu ran mógł opuścić placówkę medyczną. Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli używaną broń.

Informacje przekazane przez rzecznika prasowego policji w Podlaskiem wyjaśniają, że w poniedziałek, przed godziną 12, dyżurny komendy otrzymał informację o strzelaninie w jednym z łomżyńskich liceów. Z początkowych dochodzeń wynika, że agresorem był inny student tej samej szkoły, który najpierw oddał strzały z broni pneumatycznej wewnątrz klasy, a następnie skierował strzały przez okno, raniąc 15-latka.

Media lokalne donoszą, że uczeń został ranny w głowę i łydkę. Śledczy skupiają się nie tylko na ustaleniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia, ale również starają się dowiedzieć, skąd drugi uczeń zdobył broń pneumatyczną i dlaczego zdecydował się przynieść ją do szkoły.