Maciej Stolarczyk oficjalnie zwolniony z Jagiellonii Białystok

Jagiellonia Białystok poinformowała o zwolnieniu Macieja Stolarczyka ze stanowiska trenera Jagiellonii Białystok. Informacja oficjalnie została przedstawiona przez osoby decyzyjne w klubie. Znamy już nazwisko tymczasowego zastępcy na stanowisku pierwszego trenera w klubie.

Zwolnienie Macieja Stolarczyka z Jagiellonii Białystok

Maciej Stolarczyk nie jest już trenerem Jagiellonii Białystok. Klub poinformował o zwolnieniu trenera. W jego miejsca trenerem tymczasowym do końca sezonu 2022/2023 został Adrian Siemieniec. O potencjalnym zastępcy Stolarczyka, którym miał zostać Adrian Siemieniec pisaliśmy już w poprzednim artykule tutaj. W skrócie przypomnijmy, że do tej pory Adrian Siemieniec prowadził zespół III-ligowych rezerw Jagiellonii Białystok.

Ostatnie wyniki, które osiągał Maciej Stolarczyk nie były satysfakcjonujące,. Z tego powodu o zwolnieniu trenera mówiono tak naprawdę już od kilku tygodni. Teraz stało się to faktem. Już wkrótce dowiemy się jak nowy trener, który objął stery zespołu poradzi sobie w tak trudnej sytuacji, w której znalazł się piłkarski klub Jagiellonii Białystok. Walka o utrzymanie na pewno będzie trwała do samego końca.