Coraz bliżej zwolnienia Macieja Stolarczyka z Jagiellonii Białystok. Znamy następcę?

W ostatnim czasie wyniki Jagiellonii Białystok nie są zadowalające. Zespół spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. A to od razu rozpętuje szum w mediach na temat ewentualnego zwolnienia trenera i znalezienia nowego kandydata. Okazuje się, że tym razem rzeczywiście jest blisko tego, aby obecny trener Jagiellonii Białystok, a więc Maciej Stolarczyk pożegnał się ze swoim stanowiskiem. Kto miałby zostać jego następcą?

Będzie nowy trener w Jagiellonii Białystok?

O ewentualnych roszadach na ławce trenerskiej Jagiellonii Białystok mówi się od dawna. Teraz takie opinie są coraz bardziej rzeczywiste, ponieważ zespół z Białegostoku jedynie zremisował z ostatnią w tabeli Miedzią Legnica. Dużo dzieje się też za sprawą informacji lokalnych mediów, które z pewnych źródeł informują, że Maciej Stolarczyk niezależnie od wyniku najbliższego meczu z Górnikiem Zabrze, będzie musiał pożegnać się z posadą trenera.

Według wstępnych informacji, które krążą w kuluarach białostockiego zespołu, potencjalnym następcą Macieja Stolarczyka może zostać dotychczasowy trener trzecioligowych rezerw Jagiellonii Białystok, a więc Adrian Siemieniec. Warto dodać, że w przeszłości Siemieniec był także asystentem Ireneusza Mamrota.