Intensywna akcja policyjna: 10 poszukiwanych zatrzymanych w ciągu jednej doby

Podczas działań przeprowadzonych w ciągu ostatnich 24 godzin, funkcjonariusze policji zatrzymali dziesięć osób, na których wydano nakazy zatrzymania. Jednym z nich był mężczyzna w wieku 31 lat podejrzany o posiadanie znacznej ilości substancji narkotycznych, który był poszukiwany na podstawie listu gończego celem odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności. Czas ukrywania się przed prawem wynosił blisko dwa lata.

Wśród zatrzymanych znalazł się 31-letni mężczyzna, który został rozpoznany i aresztowany przez detektywów z Komendy Białostockiej na osiedlu Bema, kiedy przechadzał się po chodniku. Mężczyzna ukrywał się przez około dwa lata w obszarze Wrocławia, a powrócił do Białegostoku tylko po to, aby odwiedzić swoją matkę. Działania policji doprowadziły również do zatrzymania poszukiwanego 42-latka w jego domu na osiedlu Piasta. Obwiniony miał odbyć karę pół roku pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

W ramach tych samych działań, stróże prawa zatrzymali również ośmioro innych poszukiwanych, których powody zatrzymania obejmowały między innymi: sześć dni zastępczej kary aresztu do piętnastu dni pozbawienia wolności oraz konieczność ustalenia miejsca pobytu.