Festiwal Wschód Kultury/Inny Wymiar wymaga wsparcia

Pod koniec sierpnia na terenie Białegostoku odbędzie się Festiwal Wschód Kultury/Inny Wymiar. Jest to niezwykle ważne wydarzenie i co równie istotne, wydarzenie to wymaga wsparcia! Krótko mówiąc, chodzi o wsparcie w postaci wolontariatu.

Jakie wymagania?

Oczywiście konieczne jest spełnienie określonych warunków. Niemniej trzeba też przyznać, że nie ma powodów do jakichś obaw. Zresztą wystarczy powiedzieć, że szuka się osób pełnoletnich, aktywnych, otwartych i ciekawych na nowe wyzwania.

Warto też odpowiedzieć na pytanie, o czym mowa? Można przypuszczać, że nie wszyscy są na bieżąco z ideą. Co więcej, wydaje się, że sytuacja jak najszybciej powinna ulec zmianie – możemy w końcu rozmawiać o pokazywaniu wielokulturowości (jak sama nazwa poniekąd wskazuje). Do tego promuje się ideę dialogu i tolerancji – dialog i tolerancja to sprawy, które zawsze mają ogromne znaczenie.

Festiwal odbędzie się w dniach 25-28 sierpnia. Osoby zainteresowane wolontariatem powinny pisać na adres [email protected] (wymaga się kilku słów o sobie i podania numeru kontaktowego). Zgłoszenia przyjmowane są do 15 sierpnia.

Jeśli interesujesz się informacjami z całego województwa, zajrzyj pod ten adres.