Ferie zimowe wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Białymstoku

Rodzice, którzy chcą w ciekawy sposób zagospodarować swoim dzieciom czas w ferie zimowe, jak najbardziej mogą pomyśleć o skorzystaniu z oferty Białostockiego Ośrodku Sportu i Rekreacji. Jakie atrakcje są przygotowane na ten czas?

Atrakcje BOSiR dla dzieci podczas ferii zimowych

Przede wszystkim zaznaczmy, że półzimowiska będą trwały przez całe dwa tygodnie. To oznacza, że rodzice mogą zorganizować swoim dzieciom czas na całe ferie zimowe. I turnus odbędzie się w terminie od 23 do 27 stycznia 2023 roku. Z kolei II turnus będzie miał miejsce od 30 stycznia do 3 lutego 2023 roku. BOSiR zapewnia nie tylko świetną zabawę, ale i wiele więcej. Wśród atrakcji zapewnione są zajęcia na basenie, kręgielnia, kino, zajęcia edukacyjne i wiele innych zabaw nawet z iluzjonistą. Dzieci będą przebywały każdego dnia pod opieką profesjonalnej kadry w godzinach od 7:00 do 16:30. Warto dodać, że dzieci podczas pobytu na turnusach mają zapewnione posiłki w postaci drugiego śniadania i dwudaniowego obiadu, jak i ubezpieczenie.

Obecnie przyjmowane są zapisy dzieci w wieku 7-13 lat. Zainteresowani mogą zapisać dzieci pod numerem telefonu 725 232 694 każdego dnia między 7:30-15:30.