Białostocki park zamieni się w letnie studio jogi – bezpłatne lekcje dla mieszkańców miasta

Latem tego roku, mieszkańcy Białegostoku będą mieli szansę dołączyć do bezpłatnych sesji jogi, które odbędą się podczas wakacyjnych niedziel. To doskonała okazja, aby skorzystać z wielu korzyści płynących z praktyki jogi, takich jak poprawa elastyczności ciała, korekta postawy i osiągnięcie stanu wewnętrznego spokoju.

Zajęcia skupiają się na instrukcji różnych podstawowych pozycji jogi, w tym szczególnie „pozycji drzewa”. Anna Chomczyk, doświadczona instruktorka jogi, zapowiada, że sesje będą pełne relaksu i rehabilitacji, ze specjalnym naciskiem na poprawę kondycji kręgosłupa. Podkreśla również społeczne aspekty praktykowania jogi, zauważając, że joga ma zdolność do budowania więzi między osobami w społeczeństwie, które często jest pod silnym stresem i presją rywalizacji.

Zajęcia są dostępne dla osób na każdym poziomie zaawansowania – niezależnie od tego, czy są to nowicjusze bez żadnego doświadczenia w praktyce jogi, czy doświadczeni jogini, którzy regularnie praktykują tą dyscyplinę. Pierwsza sesja odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 czerwca, o godzinie 10:00 rano i będzie towarzyszyć jej relaksująca muzyka.