Nowo otwarty Klub Seniora+ w Białymstoku oferuje wszechstronne zajęcia dla osób starszych

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Białymstoku jest organizatorem licznych działań skierowanych do seniorów, które realizowane są w specjalnie do tego celu stworzonym Klubie Senior+. Lokalizacja klubu to centrum miasta, na ulicy Białej 13/33. Ciekawym elementem jest fakt, że miejsce to jest łatwo dostępne dla osób z problemami z poruszaniem się – w budynku znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich.

Oferta jaka przewidziana została dla uczestników klubu jest bogata i różnorodna. Znajdziemy w niej zarówno aktywności ruchowe i muzyczne, jak i twórcze – taneczne, teatralne czy plastyczne. Nie brakuje również propozycji edukacyjnych, w tym tych związanych z komputerami. Dodatkowo, seniorzy mogą spróbować swoich sił w kuchni podczas zajęć kulinarnych.

Organizatorzy udostępniają klub bezpłatnie dla wszystkich osób powyżej 60 roku życia. Warto dodać, że to miejsce czynne jest od poniedziałku do piątku. W poniedziałki godziny otwarcia to 8.00-17.00, natomiast od wtorku do piątku klub otwarty jest w godzinach 7.30-15.30. Osoby zainteresowane mogą uzyskać więcej informacji korzystając z numerów telefonów: 85 879 77 40 lub 85 879 77 41.