W weekend odbyła się charytatywna edycja Wrak Race Uniwerstal Białystok

W niedawno zakończonym Wrak Race Uniwerstal Białystok – charytatywnym wyścigu wraków – Adam Kraśko z „Rolnik szuka żony” wcielił się w rolę Mikołaja. Zabawa była przyjemna, a całkowity dochód z wydarzenia został przeznaczony na cele charytatywne.

Po raz kolejny zorganizowano Wrak Race w Białymstoku

Przypomnijmy, że w niedzielę, dnia 18 grudnia 2022 roku w Białymstoku odbył się kolejny Wrak Race Uniwerstal, charytatywny wyścig wraków, którego celem było zebranie pieniędzy na remont pomieszczeń dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych w mieście. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zostało zorganizowane z myślą o pomocy potrzebującym.

Wydarzenie miało przede wszystkim wymiar charytatywny, a osoby, które zasiliły datkami puszki wolontariuszy, mogły przejechać się po torze na fotelu pasażera. Podczas wydarzenia zapowiedzieli swój udział Gienek i Andrzej z Plutycz – gwiazdy programu „Rolnicy. Podlasie”, jednak niestety panowie nie dotarli do Białegostoku. Zamiast nich na imprezie pojawił się Adam Kraśko z „Rolnik szuka żony”, który wcielił się w rolę Mikołaja i przybył na miejsce saniami, ciągniętymi przez samochód wystylizowany na renifera.