Urząd ugościł przedstawicieli futsalowego klubu Bonito Helion Białystok

Od dłuższego czasu budżet województwa przekazuje środki na wsparcie sportu w regionie. Jednym z takich klubów uzyskujących wsparcie jest również Bonito Helios Białystok. W ramach podziękowania za wieloletnie wsparcie finansowe, przedstawiciele futsalowego klubu postanowili odwiedzić urząd i wręczyć jednemu z członków, którzy są odpowiedzialni za sport, specjalny gwareton z serdecznymi podziękowaniami.

Podziękowania klubu w kierunku urzędu

Członkowie klubu, kierownictwo, przedstawiciele, jak i zawodnicy bardzo często dziękują urzędowi za wieloletnie wsparcie. Jak zaznaczył jeden z członków zarządu drużyny Bonito Helion Białystok, doceniają oni wieloletnie wsparcie dla klubu. Członek zarządu zaznaczył także, że jest on wdzięczny również za zrozumienie oraz chęć pomocy klubowi ze strony urzędu.

Warto dodać, że tylko w zeszłym roku władze województwa podlaskiego przekazało klubom oraz organizacjom sportowym z regionu w sumie około 8,.5 milionów złotych. Jeśli chodzi stricte o klub futsalowy Bonito Helion Białystok, to otrzymali oni wsparcie w wysokości 30 tysięcy złotych.