W Białymstoku, w Kościele pod wezwaniem św. Wojciecha, 2 czerwca odbyła się wyjątkowa uroczystość. Msza Święta, będąca wyrazem wdzięczności, zgromadziła wiernych, by uczcić 25-lecie święceń kapłańskich Księdza Krzysztofa Kowalewskiego oraz jego współbraci, którzy przyjęli...
Czytaj dalej
2 minut
