W miniony weekend w Klubie Fama w Białymstoku odbyło się kolejne spotkanie z serii „Żółta Kanapa”, skierowane do młodzieży, ich rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia psychicznego młodych ludzi. Tym razem uczestnicy mieli okazję...
Czytaj dalej
2 minut
