Wigry Suwałki pożegnały się z II ligą

Wigry Suwałki

Wigry Suwałki w ostatniej kolejce II-ligowych rozgrywek uległa na własnym stadionie Zagłębiu Sosnowiec 0:2.

Smutne pożegnanie z II ligą

Już od kilku kolejek wiadomo było, że Wigry Suwałki spadają z ligi. Swój ostatni mecz na zapleczu Ekstraklasy drużyna Wigier rozegrała z Zagłębiem Sosnowiec. Spotkanie obfitowało w sporo emocji. Padały strzały w słupek i poprzeczkę a sędzie pokazał również czerwoną kartkę.

W meczu zostały podyktowane aż 3 rzuty karne. Wszystkie z nich były na korzyść Zagłębia. W pierwszej połowie jedenastki nie wykorzystał Szymon Pawłowski. W drugiej połowie z 11 metrów nie mylili się Filip Karbowy a także Fabian Piasecki.