OnkoRun w Supraślu: Bieg dla zdrowia i solidarności już 12 września!

Supraśl ponownie stanie się centrum wydarzeń związanych z promocją zdrowia i profilaktyką raka, gdyż 12 września odbędzie się tam OnkoRun. To wydarzenie to nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale przede wszystkim możliwość wsparcia walki z chorobami onkologicznymi. Uczestnicy będą mieli szansę na wybór jednego z trzech dystansów: 2,5 km, 5 km lub 10 km, co pozwoli każdemu dostosować trasę do swoich możliwości. Rejestracja jest już otwarta i każdy, kto chce wesprzeć tę szczytną inicjatywę, może się zapisać.

Znaczenie OnkoRun dla lokalnej społeczności

OnkoRun nie tylko promuje zdrowy styl życia, ale także integruje społeczność lokalną wokół szczytnego celu. Mieszkańcy Supraśla i okolic z entuzjazmem angażują się w organizację i uczestnictwo w biegu, co sprawia, że wydarzenie zyskuje wyjątkowy charakter. Wspólna walka z chorobami nowotworowymi jest dla wielu motywacją do regularnego udziału w tej inicjatywie.

Trasa dostosowana do każdego

Wybór trzech różnych dystansów umożliwia uczestnictwo zarówno doświadczonym biegaczom, jak i osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Trasa poprowadzona jest malowniczymi ścieżkami Supraśla, co dodatkowo zachęca do udziału. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Dlaczego warto wziąć udział?

Udział w OnkoRun to nie tylko sposób na poprawę kondycji, ale również okazja do wsparcia działań na rzecz profilaktyki onkologicznej. Wydarzenie ma na celu zwiększenie świadomości na temat znaczenia wczesnego wykrywania chorób nowotworowych i zdrowego trybu życia. Każdy krok ma znaczenie w walce z rakiem, a wspólne działania mogą przynieść realne efekty.

Jak się zapisać?

Rejestracja na OnkoRun jest prosta i dostępna online. Wystarczy odwiedzić stronę organizatora, wypełnić formularz zgłoszeniowy i dokonać opłaty startowej. Ważne jest, aby nie zwlekać z decyzją, gdyż liczba miejsc może być ograniczona. Zapisz się już dziś i bądź częścią tej wyjątkowej inicjatywy.

Źródło: facebook.com/wojpodlaskie