Spowodował kolizję, a w domu trzymał prawie 7 kg narkotyków

Patrol białostockiej policji zatrzymał mężczyznę, który w domu trzymał prawie 7 kilogramów narkotyków. Narkotyki znajdowały się w domu 35-letniego mężczyzny. A cała sprawa wyszła na jaw w momencie, gdy mężczyzna pijany jeździł samochodem po mieście i spowodował kolizję drogową.

Pijany kierowca ze znaczną ilością narkotyków w domu

Wiadomość ta wyszła na jaw po tym, gdy mężczyzna uczestniczył w ruchu drogowym, a jeden ze świadków zadzwonił na policję twierdząc, że jest on pijany. Mężczyzna poruszał się samochodem na osiedlu Wygoda. Miał jeździć całą szerokością jezdni. Oprócz tego doprowadził także do kolizji, gdy uderzył w drogowe słupki. Zbiegł z miejsca zdarzenia. Dlatego policja od razu wzięła się za rozwiązanie tej sprawy.

Na początku funkcjonariusze odnaleźli porzucony przez mężczyznę samochód. W środku znajdowały się dokumenty, dzięki którym policjanci od razu namierzyli sprawcę i udali się do jego mieszkania. A tam dokonano odkrycia znacznej ilości narkotyków. 35-latek trzymał prawie 7 kilogramów narkotyków w mieszkaniu. Łącznie wartość znalezionych i zabezpieczonych narkotyków to prawie 340 tysięcy złotych. Dodajmy, że oprócz narkotyków, w domu mężczyzny znaleziono także radiostację, która ustawiona była na odbieranie kanału policyjnego, pistolet na naboje CO2, czy też maczety.

Mężczyzna trafił teraz do aresztu na okres 3 miesięcy. Za swoje czyny może trafić do więzienia nawet na 12 lat.