Maciej Stolarczyk jednak pozostanie trenerem Jagiellonii Białystok?

Ostatnie tygodnie to czas, kiedy sporo spekulowano na temat ewentualnego zwolnienia Macieja Stolarczyka z posady trenera Jagiellonii Białystok. Teraz jednak zespół na boisku prezentuje się lepiej, przez co trener najprawdopodobniej utrzyma posadę przynajmniej na ten moment. Wymowne w tym temacie są także słowa prezesa Jagiellonii Białystok.

Wygrana z Górnikiem i remis z Zagłębiem dadzą utrzymanie posady?

W ostatnich kolejkach ligowych Jagiellonia Białystok odniosła ważne zwycięstwo z Górnikiem Zabrze oraz zdobyła bardzo cenny punkt w meczu z Zagłębiem. Okazuje się, że te wyniki mogą być powodem, dla którego trener Maciej Stolarczyk przynajmniej na jakiś czas zachowa jeszcze posadę trenera w drużynie z Białegostoku.

Zwolnienie trenera jest lub było na pewno bardzo bliskie. Potwierdzeniem tego mogą być słowa wypowiedziane przez prezesa klubu, który zaznaczył, że w ostatnim czasie odbył wewnętrzną rozmowę z trenerem. Podczas rozmowy miały zostać poruszone tematy ważne dla klubu i drużyny. Ekipa pod wodzą Stolarczyka już w najbliższych meczach miała wprowadzić poprawe do swojej gry. Wydaje się więc, że lepsze wyniki ostatnimi czasy w lidze sprawiły, że trener Maciej Stolarczyk otrzymał wotum zaufania, które przynajmniej na jakiś czas uchroni go od zwolnienia ze stanowiska.