Lowlanders Białystok: Triumfatorzy Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego

W malowniczym Pałacyku Gościnnym, prezydent Białegostoku, Tadeusz Truskolaski, złożył serdeczne gratulacje drużynie Lowlanders Białystok za zdobycie tytułu mistrza Polski w futbolu amerykańskim. Jest to wyjątkowy powód do dumy, gdyż zespół, w emocjonującym meczu Polish Bowl XVIII, pokonał Silesia Rebels Katowice wynikiem 38:35, co pozwoliło im obronić tytuł zdobyty w poprzednim roku.

Lowlanders Białystok mogą poszczycić się swoim trzecim mistrzostwem Polski w historii klubu. W najnowszej edycji Polish Bowl XVIII, na stadionie Polonii Warszawa przy ulicy Konwiktorskiej, odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo. Po pasjonującej walce z Silesią Rebels Katowice i wyniku 38:35, decydujące punkty zapadły zaledwie sześć sekund przed końcem spotkania.

Podczas spotkania w Pałacyku Gościnnym, prezydent Tadeusz Truskolaski podkreślił, że udział drużyny w finale oraz pomyślna obrona tytułu mistrzowskiego stanowią olbrzymi sukces sportowy. To również dowód na to, że klub jest w świetnej formie, co potwierdziły ich osiągnięcia w całym sezonie rozgrywkowym.