Kulisy nowego sezonu Lotto Superligi tenisa stołowego: Plany i aspiracje SBR Dojlid

We wrześniu tego roku zainaugurowano nowy sezon Lotto Superligi tenisa stołowego. W tym okresie rozgrywek, jak będą prezentować się siły drużyny SBR Dojlid? Chociaż zarządzający klubem obecnie skupiają się na zabezpieczeniu swojej pozycji, gracze mają wielkie nadzieje na osiągnięcie znacznie większych sukcesów.

Zawodnicy tacy jak Wang Zeng Yi, Asuka Machi, Joao Monteiro i Damian Węderlich to kluczowe postacie, które mają decydować o potędze drużyny SBR Dojlid w nadchodzącej batalii sezonu 2023/2024. Przedstawiciele Białegostoku już pokazali swoje możliwości, triumfując w inauguracyjnym spotkaniu z ekipą Baltą Gdańsk 3:0. Aczkolwiek prawdziwe wyzwania dopiero nadejdą.

– To jest rzeczywiście silny zespół. Nie ma innych sportów zespołowych w naszym mieście czy regionie, gdzie skład zawiera więcej utytułowanych zawodników. Oczywiście, marzylibyśmy o tym, aby cała drużyna była polska i składała się z naszych własnych wychowanków, ale jak to jest w każdym biznesie – warunki dyktuje rynek. Lotto Superliga to naprawdę potężna liga, co rok to podkreślam, ale tym razem drużyny przekroczyły najśmielsze oczekiwania. Musimy zatem odpowiednio zareagować. Naszym głównym celem jest utrzymanie się w lidze, a następnie przyciągnięcie jak największej liczby kibiców na trybuny – mówi Piotr Anchim, menedżer SBR Dojlid.