Jagiellonia Białystok już rozpoczęła treningi przed rundą wiosenną PKO Ekstraklasy

Za niecały miesiąc swój pierwszy mecz rundy wiosennej PKO Ekstraklasy rozegrają piłkarze Jagielloni Białystok. Już teraz jednak zespół z Białegostoku rozpoczął zgrupowanie w tureckim Belek.

Drużyna Jagielloni Białystok na zgrupowaniu za granicą

Piłkarze białostockiej drużyny w ilości blisko 30 osób już trenują w tureckim Belek. Zawodnicy Macieja Stolarczyka będą trenować w Turcji do 15 stycznia. W tym czasie białostoczanie rozegrają trzy spotkania towarzyskie, które będą miały za zadanie przygotować piłkarzy do pierwszego oficjalnego spotkania o punkty w tym roku.

Pierwszym rywalem Jagielloni Białystok podczas zgrupowania w tureckim Belek będzie zespół z Rumunii, a dokładniej FC Hermannstadt. Mecz odbędzie się 7 stycznia. Z kolei już 11 stycznia Jagiellonia podejmie Paksi FC z Węgier. Ostatnim rywalem w Turcji dla drużyny Macieja Stolarczyka będzie Radnicki Nisz. Warto dodać, że ostatnie spotkanie towarzyskie przed startem rundy wiosennej PKO Ekstraklasy, piłkarze Jagielloni Białystok rozegrają już w Polsce – dnia 21 stycznia podejmą oni Motor Lublin.

Pierwszy mecz w ramach wiosennej rundy PKO Ekstraklasy dla Jagielloni Białystok odbędzie się 29 stycznia, o godzinie 12:30, kiedy to rywalem będzie Piast Gliwice. Mecz odbędzie się w Gliwicach.