Gala Białystok Boxing Night: Przybyła kontra Zamora jako walka wieczoru

Na horyzoncie bokserskim widnieje kolejne emocjonujące wydarzenie. 6-go kwietnia podczas Białystok Boxing Night, wielbiciele sportów walki będą mogli śledzić starcie Bartłomieja Przybyły (7-0, 2 KO) z Robinem Zamorą (21-25-0, 10 KO). To będzie fascynujące spotkanie w kategorii superlekkiej, zaplanowane na osiem rund.

Dariusz Snarski, organizator gali, nie ukrywa swojego zaangażowania i entuzjazmu. Mówi otwarcie, że jest to ryzyko, ale chce dostarczyć fanom widowiska pełnego emocji i napięcia. Snarski również podkreśla, że Przybyła, który jest obecnie liderem polskiego rankingu superlekkiej wagi, jest niezmiernie zmotywowany występem w walce wieczoru. Jego pewność siebie i gotowość do podejmowania trudnych wyzwań dają nadzieję na niezapomniane emocje.

Podczas 49-stej gali Chorten Boxing Production zobaczymy również innych utalentowanych zawodników. Wśród nich znajdą się Przemysław „Smile” Gorgoń (16-12-1, 6 KO), Bartosz Barczyński (6-6, 3 KO), Daniel Balcerzak (1-0), a także Łukasz Szczepaniak, który debiutuje w teamie Chorten Boxing Production. Dodatkowo, na ringu zaprezentuje się również białostoczanin Karol Krupienik (1-0).

Gala rozpocznie się od pojedynków boksu olimpijskiego, w których zawodnicy BKS Hetmana Białystok, będą mieli okazję stanąć do walki. Na liście startowej znajdują się m.in. mistrzowie województwa podlaskiego – Miłosz Mielnicki i Adam Bagiński, którzy będą rywalizować z bokserami z Litwy.