Zgrupowanie drużyny Żółto-Czerwonych przed rozpoczęciem PKO Ekstraklasy

Po trzytygodniowym odpoczynku, drużyna piłkarska wraz ze swoim sztabem szkoleniowym powróciła do ćwiczeń, aby przygotować się na nadchodzące mecze ligowe w ramach PKO Ekstraklasy. Żółto-Czerwoni podczas treningów są prowadzeni przez Adriana Siemieńca i obecnie trenują na terenie ośrodka przy ulicy Elewatorskiej w Białymstoku. Przewidziano również wyjazd na letnie zgrupowanie.

Adrian Siemieńiec, trener drużyny Jagi, miał zamiar uczestniczyć w stażu trenerskim, jednak niestety z przyczyn rodzinnych nie udało mu się to zrealizować. Nie miał też okazji wypocząć podczas urlopu, ponieważ był bardzo zajęty pracą. Jego żona nie jest z tego powodu zadowolona, ale trener podkreśla konieczność ciężkiej pracy zarówno dla siebie, jak i dla zawodników, aby osiągnąć sukcesy na boisku. W pierwszych dniach po powrocie do treningów przeprowadzono testy piłkarzy, aby ocenić ich obecny stan przygotowań.

Siemieniec stoi przed trudnym zadaniem, gdyż w drużynie trenuje obecnie około 20 zawodników. Wynika to z faktu, że część piłkarzy zdecydowała się rozwiązać kontrakty z klubem, a trzech młodszych zawodników udało się na zgrupowanie reprezentacji młodzieżowej Polski przed startem mistrzostw Europy. Do drużyny dołączyło dotąd jedynie trzech nowych zawodników.