Zdarzenie drogowe w Podlaskiem: Poszkodowani funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji z Kielc

Podczas podróży służbowej, która miała miejsce 20.07, siedmiu policjantów Oddziału Prewencji Policji z Kielc doznało obrażeń w wyniku groźnego zdarzenia drogowego. Wypadek ten miał miejsce na terenie województwa podlaskiego.

Niebezpieczne zdarzenie wydarzyło się na odcinku drogi znajdującym się w pobliżu Mętnej, małej miejscowości, której administracyjnym centrum jest gmina Mielnik. W wyniku zdarzenia, pojazd typu bus, którym poruszali się policjanci z Kielc, przewrócił się na bok na łuku drogi.

Sierżant sztabowy Kamil Jaroć z Komendy w Siemiatyczach przekazał informacje o skutkach tego dramatycznego zdarzenia. Zgodnie z jego relacją, wszyscy poszkodowani funkcjonariusze zostali przetransportowani do szpitala w celu przeprowadzenia szczegółowych badań. Scenę zabezpieczali również inni policjanci, którzy próbowali ustalić dokładne przyczyny tego niefortunnego wypadku.

W piątek rano nadeszły nowe informacje dotyczące stanu zdrowia poszkodowanych policjantów. Zgodnie z najnowszymi danymi, dwaj funkcjonariusze nadal przebywają w placówce szpitalnej.