Tragedia na drodze krajowej nr 65 – śmiertelne zderzenie z ciągnikiem rolniczym

We wtorek, 25 czerwca, tuż przed godziną 12:00 doszło do tragicznego zdarzenia na drodze krajowej numer 65 w województwie podlaskim. W pobliżu niewielkiego miasteczka Żodzie w powiecie monieckim doszło do kolizji samochodu osobowego z maszyną rolniczą. Na skutek tego zdarzenia ruch na tej trasie został całkowicie zablokowany.

Pierwsze ustalenia policji sugerują, że kierujący pojazdem marki Audi, zmierzającym w stronę Grajewa, niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał na pas przeznaczony dla nadjeżdżającego w kierunku przeciwnym ciągnika rolniczego typu „Rębak”.

Niestety, w wyniku tego tragicznego wypadku kierowca samochodu osobowego stracił życie. Obecnie ekipy ratownicze oraz służby policyjne działają na miejscu pod nadzorem prokuratora. Ruch na drodze krajowej nr 65 jest nadal wstrzymany.

Policja informuje o możliwościach objazdu dla różnych typów pojazdów. Ciężarówki powinny skierować się z Grajewa na drogę krajową DK 61 w stronę Augustowa, a stamtąd na DK 8 do Białegostoku. Z kolei dla aut osobowych policja proponuje korzystanie z lokalnych dróg.