Szokujący wypadek na przejściu dla pieszych w Białymstoku – zginęła 37-letnia kobieta

Tragizm sytuacji potęguje fakt, że to późne godziny wieczorne były świadkiem śmierci 37-letniej kobiety na przejściu dla pieszych w Białymstoku. Funkcjonariusze policji próbują teraz ustalić szczegółowe przyczyny tego zdarzenia. Kierujący pojazdem marki Peugeot został poddany procedurze pobrania krwi w celu przeprowadzenia analizy.

Nieszczęśliwe wydarzenie miało miejsce w czwartek, 23 listopada. O godzinie 22 ulica Świętokrzyska w Białymstoku stała się tłem tragicznego zdarzenia.

Kierujący peugeotem, 49-letni mężczyzna, jest odpowiedzialny za potrącenie 37-letniej kobiety. Z jakiegoś powodu nie zatrzymał się na czas, co skończyło się śmiertelnym potrąceniem przechodzącej kobiety.

Malwina Trochimczuk, młodszy aspirant z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, informuje o procedurach następujących po zdarzeniu. Podkreśla, że kierowca pojazdu został poddany testowi na obecność alkoholu w organizmie. Wszystko to odbyło się pod czujnym okiem prokuratora, który nadzorował działania na miejscu wypadku.

Obecnie policja jest w trakcie ustalania wszystkich okoliczności i szczegółów związanych z tym tragicznym incydentem.