Światowy Dzień Uśmiechu: W Białymstoku pojawi się Autobus Uśmiechu

Zbliża się piątek, 6 października, kiedy to na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu. Fundacja Dr Clown postanowiła uczcić ten dzień w specjalny sposób, przygotowując dla mieszkańców Białegostoku niecodzienną atrakcję – Autobus Uśmiechu pełen pozytywnej energii.

Autobus Uśmiechu rozpocznie swoją podróż o godzinie 14:00, startując z Rynku Kościuszki. Jest zaplanowany przejazd przez całe miasto z kilkoma przystankami, podczas których wolontariusze, zwani Doktorami Clownami, będą nieść radość i rozdawać uśmiechy przechodniom. Końcowym punktem tej wyjątkowej trasy będzie Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku, gdzie wolontariusze odwiedzą małe dzieci, aby na ich twarzach wywołać uśmiechy i wręczyć drobne prezenty.

Marta Gosiewska, koordynatorka oddziału Fundacji Dr Clown w Białymstoku, zachęca wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. W ten piątek 6 października, wolontariusze będą dzielić się radością i uśmiechem z lokalną społecznością. Gosiewska podkreśla znaczenie uśmiechu, który poprawia nastrój, dodaje energii i sprawia, że czujemy się lepiej. Start o godzinie 14:00 przy Rynku Kościuszki – dołączcie do akcji i doświadczcie siły spontanicznego uśmiechu!