Spotkanie z gwiazdami lekkoatletyki w Białymstoku

Amatorzy lekkoatletyki będą mieli powód do radości pod koniec tego lata, kiedy to w ostatni weekend sierpnia w Białymstoku zaplanowano mityng lekkoatletyczny. Stadion Zwierzyniecki będzie gościł takie sportowe osobowości jak Wojciech Nowicki i Natalia Kaczmarek.

Białystok jest jedynym miastem w Polsce, które ma zaszczyt dwukrotnie gościć znane postacie lekkiej atletyki w 2024 roku. Drugi czerwca na Rynku Kościuszki zostanie ponownie zorganizowany mityng gwiazd. Ale prawdziwe emocje rozgrzeją serca fanów 30 sierpnia, kiedy to najlepsi polscy lekkoatleci wrócą na Stadion Zwierzyniecki po siedmiu latach przerwy.

Wojciech Nowicki długo namawiał na organizację tego wydarzenia. I teraz możemy oficjalnie potwierdzić, że ten znakomity atleta wraz z Natalią Kaczmarek, którzy są siłą polskiej lekkoatletyki oraz naszymi największymi nadziejami na medale olimpijskie, przybędą do Białegostoku. Będą mieli okazję pokazać swoje umiejętności przed publicznością. Na trzy tygodnie po zakończeniu igrzysk olimpijskich w Paryżu, 30 sierpnia na stadionie przy Zwierzyńcu w Białymstoku odbędzie się dwugodzinny mityng lekkoatletyczny – powiedział Marcin Rosengarten, organizator imprezy.