Siatkówka w Białymstoku zyskuje nowego sponsora

Wypełnia nas ogromna radość i dumność, kiedy obserwujemy, jak firma REA w twardych realiach współczesności decyduje się na wsparcie sportu oraz aktywnie angażuje się w rozwój naszego Klubu. Mocno wierzymy, że ten decydujący ruch zapewni nam możliwość stworzenia razem Drużyny, która w nadchodzących sezonach będzie nieustannie awansować w rankingu Tauron 1.Ligi, a w dalekiej przyszłości będzie miała szansę rywalizować o miejsce w Plus Lidze.

Prezes REA, Andrzej Cylwik, z entuzjazmem oznajmia: „Mamy wielką przyjemność poinformować, że w nadchodzącym sezonie 2023/2024, nasza organizacja ma wyjątkowe wyróżnienie, aby pełnić rolę SPONSORA TYTULARNEGO dla „BAS BIAŁYSTOK”. Siatkówka to sport pełen pasji i od zawsze miał swoje miejsce w moim życiu. Jestem całkowicie przekonany, że nasza nowa współpraca przyniesie wiele korzyści dla obu stron i z pewnością będzie miała możliwość rozwoju w przyszłości.

Bez wahania zapraszamy wszystkich fanów siatkówki na wszelkie mecze, które będą miały miejsce w Białymstoku. To kibice są prawdziwą siłą drużyny, dlatego nie wyobrażamy sobie, aby mogło Was tam zabraknąć! Zachęcamy do aktywnego dopingowania na trybunach!