Rohlig SUUS Logistics: Twoje połączenie z krajami bałtyckimi

Zapewniamy, że Rohlig SUUS Logistics to odpowiedni partner w dziedzinie logistyki, oferujący profesjonalne usługi transportowe między Polską a Litwą, Łotwą oraz Estonią. Nasza firma podkreśla swoją obecność na rynku bałtyckim poprzez utrzymanie kluczowego punktu operacyjnego – magazynu i agencji celnej zlokalizowanych w białostockim ośrodku.

Jako największy polski operator logistyczny, SUUS, jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania klientom innowacyjnych rozwiązań transportowych. Nasze regularne i szybkie połączenia drobnicowe z Litwą, Łotwą i Estonią to efekt działania naszej sprawdzonej strategii. Przez bliską współpracę z uznanej marki Delamode, jesteśmy w stanie realizować przewozy na co dzień, zapewniając optymalny czas transportu wynoszący od 2 do 3 dni roboczych. W ten sposób gwarantujemy, że towary naszych klientów zostaną dostarczone ekspresowo i z najwyższą efektywnością.

Nasza oferta nie ogranicza się jednak tylko do państw bałtyckich. Rozszerzamy naszą działalność również na terenie Finlandii, oferując naszym klientom zarówno szybki jak i niezawodny transport, którego czas realizacji wynosi między 2 a 5 dni roboczych.