Problem z obiadami dla pracowników magistratu

Miasto Białystok szuka firmy, która zajmie się dostarczaniem obiadów. Chodzi o posiłki przygotowywane dla pracowników magistratu.

Spore wymagania

Jedzenie musi spełniać jakieś normy, aczkolwiek można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z naprawdę sporymi wymaganiami. Warto też odnotować, że chodzi o 4200 obiadów (w okresie od 2 listopada do 31 marca przyszłego roku). Wybrana firma będzie musiała działać od poniedziałku do piątku, dzienne zapotrzebowanie w tych dniach szacuje się na około 40 obiadów.

Posiłki muszą być gorące. Wiadomo też, że należy dbać o dobre zabezpieczenie czy jednorazowe i indywidualne pojemniki. Ponadto trzeba korzystać z pojemników, które służą do kontaktu z żywnością. Nie można także zapomnieć o dostosowaniu się do wymogów sanitarnych. Oczywiście to tylko namiastka wiadomości – wystarczy powiedzieć, że wymagania zakładają przybliżoną ilość węglowodanów, tłuszczów i białek. Nie zabrakło też informacji o karach. Przykładowo, gdyby jedzenie nie spełniało ustalonych norm, czeka 50 zł brutto kary. Co ciekawe, wybór padnie na firmę, która złoży najtańszą ofertę. Ofertę można złożyć do 12 października (termin upływa o 10:00).

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego jak samodzielne zapoznanie się z ogłoszeniem.