Porozumienie w sprawie najmu lóż Skybox na Stadionie Miejskim w Białymstoku

Pragniemy poinformować, że dzięki zaangażowaniu prezydenta Białegostoku, Tadeusza Truskolaskiego, doszło do przypieczętowania umowy między Spółką „Stadion Miejski” a Jagiellonią Białystok S.S.A. Dotyczyła ona wynajmu lóż Skybox na obiekcie stadionu. Takie rozwiązanie było możliwe do wprowadzenia właśnie za sprawą aktywnej roli prezydenta miasta.

Wynika z niej, że to Spółka „Stadion Miejski” będzie dystrybutorem najmu ekskluzywnych lóż Skybox. Co więcej, regulacje dotyczące uczestnictwa w odbywających się tam wydarzeniach będą ustalane indywidualnie między najemcą a organizatorem danego eventu. W ramach tej samej umowy, jest zawarta informacja o tym, że bezpośrednim organizatorem meczów będzie Jagiellonia Białystok S.S.A.

Kolejnym punktem porozumienia jest zobowiązanie każdego potencjalnego najemcy do zakupu sezonowego pakietu biletowego dla użytkowników lóż Skybox na mecze PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2023/2024. Zakup tego pakietu będzie możliwy jedynie bezpośrednio przez Klub Jagiellonia Białystok S.S.A., co stanowi kolejną część postanowień tej umowy.