Podlaski zespół SBR Dojlidy Białystok stawia czoła Global Pharmie Orlicz 1924 Suchedniów po miesięcznej przerwie

SBR Dojlidy Białystok, zespół tenisa stołowego z Podlasia, kończy na razie swoją ligową podróż z dwoma zwycięstwami i dwoma porażkami. W czwartek, 26 października, białostocka drużyna odbędzie kolejny mecz w hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku. Tym razem rywalem będzie Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów, drużyna z północno-wschodniej Polski.

Po prawie miesięcznej przerwie, tenisiści stołowi drużyny Dojlid wracają do rywalizacji o ligowe punkty. Mimo krótkiej pauzy, zawodnicy nie przestali być aktywni. Przez ostatnie tygodnie ciężko trenowali i brali udział w szeregu turniejów, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów, najbliższy przeciwnik SBR Dojlid, jest o jedno miejsce wyżej w klasyfikacji. Drużyna Suchedniowa już zmierzyła się z kilkoma najsilniejszymi zespołami aktualnego sezonu Lotto Superligi. Ich występy były co najmniej dobre, zdobywając ważne punkty w starciach z czołowymi rywalami. Global Pharma pokonała Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki – lidera tabeli i aktualnego mistrza Polski, a także nowicjusza ligi – Pogonią Poltarex. Co więcej, z każdym z trzech porażek (z Polskim Cukrem Gwiazdą Bydgoszczą, Dekorglassem Działdowem oraz Polonią Bytom), drużyna zdobyła po jednym punkcie.