Pływalnia Rodzinna w Białymstoku świętuje obsłużenie dwumilionowego klienta od zakończenia remontu

Niezwykłe wydarzenie miało miejsce w Pływalni Rodzinnej położonej na ulicy Stromej w Białymstoku. To tam, dokładnie 28 maja, witano z radością i dumą dwumilionowego gościa, który przekroczył jej progi od momentu zakończenia gruntownej przebudowy obiektu w 2017 roku.

W ciągu niecałych trzech lat od przywitania milionowego klienta, który odwiedził obiekt we wrześniu 2021 roku, przyszedł czas na kolejny ważny kamień milowy. Dokładnie we wtorek, 28 maja, w okolicach godziny 12:00, karnet na basen przy ulicy Stromej został nabyty przez dwumilionowego klienta. Tym szczęśliwcem był Wojciech Lajter, którego towarzyszyła jego czteroletnia córka Ola.

Na pamiątkowe spotkanie z jubileuszowym klientem czekali Rafał Rudnicki – zastępca prezydenta miasta Białegostoku oraz Paweł Orpik – dyrektor Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Obaj panowie przekazali Wojciechowi gratulacje i upominki. Pan Lajter zaskoczony tą niespodzianką, przyznawał, że choć słyszał o podobnych inicjatywach, to nigdy nie spodziewał się, że może być ich bohaterem.

Wojciech Lajter jest stałym bywalcem Pływalni Rodzinnej. Jego córeczka Ola zaczęła uczęszczać na basen kiedy skończyła dopiero roczek. Ich ulubionym miejscem jest wodny plac zabaw. Pan Wojciech już teraz planuje kolejne wizyty z córką, tym razem z myślą o zjeżdżalni.